KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088085
nr 1408 8085
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 72, skogsmotiv. Olja på duk, 31x78cm, yttermått inklusive ram: 50x98cm
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:49:53
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)